Бережіть себе і будьте здоровими!
Лютий 11, 2017

Завершено капітальний ремонт автомобілів Шепетівської ЦРЛ

В Шепетівській ЦРЛ за благодійні кошти проведено ремонти автомобілів (залучено 183,4 тис. грн.):

На балансі Шепетівської ЦРЛ знаходяться два автомобілі «Тойота», які вичерпали свій технічний моторесурс і не підлягали експлуатації.

Цей транспорт використовується для транспортування хворих на третинний рівень госпіталізації в Хмельницьку обласну лікарню, для транспортування хворих з гострими порушеннями на комп’ютерну томографію, за необхідності для транспортування новонароджених малят в Хмельницький перинатальний центр, для доставки лікарів відділення невідкладної допомоги на виклики до хворих.

Зрозуміло, що ми не маємо можливості придбати нові транспортні засоби.

Адміністрація ЦРЛ звернулась до благодійників про допомогу в ремонті та підтриманні тих технічних засобів, які є у нас на балансі .
Ремонт автомобілів проведено за кошти корпорації «Сварог Вест Груп» під керівництвом голови правління А.А. Гордійчука, виконавчого директора М.М. Дячука, БО «БФ Зміцнення громад» – директор Т.П. Василик.
Колектив центральної районної лікарні щиро вдячний нашим меценатам, які своїми зусиллями створили комфортні та безпечні умови для транспортування хворих.

Не менш важливим моментом для лікарні є обладнання гаражних приміщень для зберігання автомобілів.
Силами працівників лікарні за допомогою запрошених фахівців завершено перекриття даху гаражних приміщень – витрачено 119,2 тис. грн.

Довгий час гаражні приміщення були майже в аварійному стані. Без обігріву для автомобілів та пошкодженим дахом. Цієї осені, скориставшись допомогою благодійників та об’єднавши зусилля, ремонт покрівлі вдалось завершити.

І першими, хто підтримав лікарню, були представники районної та міської влади, Корпорація Сварог Вест Груп» (голова правління А.А.Гордійчук, виконавчий директор М.М.Дячук) та БО «БФ Зміцнення громад» ( директор Т.П.Василик), ДП «Шепетівське лісове господарство» (директор В.М.Сасюк), підприємство «Енергоінвест» під керівництвом О. С. Пустовойта, Шепетівське районне спеціалізоване лісо-комунальне підприємство під керівництвом П.П. Трофімчука, депутати районної ради.

Звичайно, проблем ще дуже багато, але за 2016 рік зроблено не мало і планується в 2017 році зробити ще більше. Керівники району, міста, депутати всіх рівнів підтримують медичну галузь, чують один одного, і позитивним прикладом цього є проведені роботи в Шепетівській ЦРЛ.

Головний лікар Шепетівської ЦРЛ
Валентина Савчук