Бережіть себе і будьте здоровими!
Липень 1, 2019

ВПРОВАДЖЕННЯ НОВІТНІХ МЕТОДИК ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ У ТРАВМАТОЛОГІЧНОМУ ВІДДІЛЕННІ КНП «Шепетівська ЦРЛ»

 

Розвиток сучасної хірургії неможливий без застосування новітніх технологій.

 

У травматологічному відділенні КНП «Шепетівська ЦРЛ» успішно проводять багато видів  операцій з використанням сучасних апаратів та  новітніх методик.

 

Всі операції супроводжуються якісним та надійним знеболенням, підібраним для кожного пацієнта індивідуально, з урахуванням потреб самого пацієнта.

 

Відділення забезпечує повноцінну діагностику і всебічну терапію травматологічних патологій, співпрацюючи з іншими структурними підрозділами лікарні:

 

– хірургічним відділенням

– рентгенодіагностичним відділенням;

– відділенням анестезіології та  інтенсивної терапії

– клініко-діагностичною лабораторією;

– діагностичним відділенням

– фізіотерапевтичним відділенням та іншими відділеннями  КНП «Шепетівська ЦРЛ».

 

Види операцій, які виконуються у травматологічному відділенні:

 

 1.Ендопротезування кульшових суглобів.

 

Завдяки наявності необхідного устаткування, медичного обладнання, лікарів – травматологів що пройшли відповідні спеціалізовані курси з’явилася  можливість проводити такі складні методи оперативного лікування переломів шийки стегна кульшових суглобів як ендопротезування кульшових суглобів. Першу заміну кульшового суглоба при його дегенеративно-дистрофічному ураженні уже виконано на базі травматологічного відділення Шепетівської ЦРЛ.

2.Впровадження використання сучасних металоконструкцій для лікування та пришвидшеної реабілітації пацієнтів з переломами довгих трубчастих кісток верхніх та нижніх кінцівок та білясуглобових переломів.

 

У відділення проводиться лікування переломів довгих трубчастих кісток верхніх та нижніх кінцівок та біля суглобових переломів сучасними LCP металоконструкціями з кутовою стабільністю, що дає змогу оперувати більш складні уламкові переломи, проводити ранню реабілітацію без подальшої гіпсової іммобілізації, тим самим скорочувати термін перебування пацієнтів на лікарняному ліжку, та непрацездатний період.

3.Нейрохірургічна допомога населенню та оперативні втручання на головному та спинному мозку;

 

В штаті травматологічного відділення працює підготовлений спеціаліст по нейрохірургічні допомозі лікар-нейрохірург, який проводить консультації, консервативне та оперативне лікування пацієнтів з патологією голови, хребта та інших нейророзладів.

В червні 2019 року в Шепетівський ЦРЛ проведено два оперативних втручання на головному мозку пацієнтам  з важкою черепно-мозковою травмою за участі місцевих лікарів-спеціалістів.

4.Сучасні методи знеболення в травматології та ортопедії;

 

Медична галузь не стоїть на місці, а розвивається шаленими темпами. Провідникова анестезія в травматології та ортопедії не являється новим методом в даній галузі, але удосконаливши її та за допомогою сучасного обладнання – нейростимулятора «Стимуплекс», який знаходиться на озброєнні лікарів анестезіологів Шепетівської ЦРЛ, дає змогу під контролем УЗД з високою точністю проводити сучасний метод провідникової анестезії. Даний вид анестезії використовується під час оперативних втручань на ключиці, верхній та нижній кінцівці без використання «загальної» анестезії, що дає змогу оперувати пацієнта який знаходиться в свідомості без жодних больових відчуттів для нього.

5.Сучасні консервативні методи лікування остеоартрозів суглобів, остеохондрозу хребта

 

Існує багато методів лікування захворювань суглобів та хребта і плазмоліфтинг, або автоплазмотерапія є одним із безпечних та ефективних, це так звана PRP-терапія.

Володіючи технікою даного методу лікування та наявності спеціалізованого обладнання, в травматологічному відділенні проводиться лікування дегенеративно-дистрофічних уражень і диспластичних захворювань суглобів та остеохондрозів хребта без використання синтетичних фармакологічних препаратів, що дає змогу назвати даний метод більш безпечним для організму людини та знизити шкідливий вплив препаратів. З власного досвіду за короткий проміжок часу ми отримали чимало позитивних результатів .

 

Завідувач травматологічним відділенням

КНП «Шепетівська ЦРЛ»                                                               Михайло Федина