Бережіть себе і будьте здоровими!
Лютий 15, 2019

Відбулося відкриття хірургічного відділення після проведення капітального ремонту та реконструкції

Сьогодні, 15 лютого 2019 року,  відбулось урочисте відкриття хірургічного відділення Шепетівської Центральної районної лікарні після капітального ремонту, який було розпочато в другій половині 2016 року. Нині цей медичний підрозділ відповідає всім вимогам сучасності, адже хірургічне відділення – це той напрямок, де вчасна допомога та підтримка життєдіяльності в екстрених випадках залежить саме від створення належних умов.

 

 

В урочистих заходах взяли участь Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, директор Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Яків Цуглевич, Народний депутат України Роман Мацола, депутат Хмельницької обласної ради  Микола Дячук, директор БО «Благодійний фонд «Зміцнення громад», депутат Хмельницької обласної ради Тетяна Василик , голова Шепетівської райдержадміністрації Віталій Бузиль, голова Шепетівської  районної ради Петро Дзяворук, Шепетівський міський голова Михайло Полодюк, Голова Ради Директорів корпорації «Сварог вест груп» Микола Агарков, Директор Шепетівського лісокомунального господарства Петро Трофімчук, Директор Шепетівського ремонтного заводу Олег Туринський, Начальник Шепетівського ВП Василь Шкіндюк та представники лікарні.

 

 

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий відзначив, що пріоритетом у роботі обласної державної адміністрації й надалі залишиться будівництво нових, реконструкція та капітальні ремонти вже працюючих лікувальних закладів та оснащення їх сучасним обладнанням. А це означає, що мешканці району матимуть змогу отримувати якісні медичні послуги у нових та сучасно обладнаних приміщеннях.

 

 

Загалом протягом 2016-2017р.р. було проведено робіт на суму 1004 тис. грн. (з них 300 тис. грн. –міський та  районний бюджет, 554 тис. грн. – залучені кошти благодійників району в т.ч.: ГО “Громадська ініціатива” Романа Мацоли Інституту солідарності громад” (70 тис. грн.), корпорація “Сварог ВестГруп”  та БФ “Зміцнення громад” (123 тис. грн.), ПП Лобай О.М. (81 тис. грн.), ПП Фещин В.В., ПП Фещин Д.В. (47 тис. грн.) та ін., крім того 150 тис. грн. – кошти фонду розвитку (Голандія)). Саме завдяки їх допомозі та підтримці, здійснювались роботи для покращення умов перебування в лікувальному закладі.

 

Було проведено заміну вікон та дверей на металопластикові, проведено реконструкцію та ремонт 2 перев’язувальних, 8 палат, ординаторської, сестринської, санвузла.

 

У 2018 році було освоєно на продовження будівельних робіт по реконструкції 1564,4 тис. грн., з них: 158,4 тис. грн. з районного бюджету та 1406,0 тис. грн. за рахунок коштів Державного Фонду Регіонального Розвитку.

 

Проведено ремонт оперблоку, маніпуляційної, коридору, столової  та санвузла (заміна вікон, дверей, облицювання плиткою  стін та підлоги, заміна підлоги коридорів, заміна електроосвітлення, сантехніки).

 

Окрім того, за рахунок коштів районного бюджету було придбано меблі на суму 99,0 тис. грн. та 12,2 тис. грн. надано благодійної допомоги РСЛКП на чолі з Трофімчуком П.П. для придбання постільної білизни.

 

Олег Туринський виділив кошти для придбання нового холодильника.

 

Загальна вартість проекту реконструкції хірургічного відділення у поточних цінах станом на 28.09.2018р.  становить 3151,7 тис. грн.

Використано протягом 2018р. – 1564,0 тис. грн., залишкова вартість – 1578,3 тис. грн.

 

 

«Відкриття оновленого приміщення хірургічного відділення після капітального ремонту – важлива подія у такий не простий для Держави час. Приємно, що в період, коли в країні катастрофічно бракує коштів, ми об’єднуємося та вирішуємо нагальні питання сьогодення. Капітальний ремонт та реконструкція хірургічного відділення профінансовано завдяки реформам Президента України Петра Порошенка та сприяння Голови Хмельницької ОДА Вадима Лозового, Народного Депутата України Романа Мацоли, керівників району та міста. Ми радіємо тому, що мешканці Шепетівського району мають можливість лікуватись в сучасних комфортних умовах»  – зазначила головний лікар ЦРЛ Валентина Савчук та подякувала  усім, хто долучився до ремонтних робіт хірургічного відділення .