Бережіть себе і будьте здоровими!
Грудень 5, 2018

Відбулася зустріч керівників Шепетівського району та депутатів Хмельницької обласної ради з керівниками структурних підрозділів Шепетівської ЦРЛ

У понеділок, 3 грудня 2018 року в актовій залі Шепетівської Центральної районної лікарні відбулася зустріч керівників Шепетівського району та депутатів Хмельницької обласної ради з керівниками  структурних підрозділів Шепетівської ЦРЛ з питання виплати заробітної плати працівникам лікарні. На зустрічі були присутні депутати Хмельницької обласної ради Врам Мовсісян та Микола Дячук, голова Шепетівської районної державної адміністрації Роман Підопригора, голова Шепетівської районної ради Петро Дзяворук, керівник відділу управління фінансів Шепетівської РДА Лариса Сорока та головний лікар Шепетівської ЦРЛ Валентина Савчук.

 

Роман Підопригора та Петро Дзяворук доповіли  присутнім про те, яких заходів було вжито  для погашення  заборгованості заробітної плати працівникам лікарні  та повідомили, що згідно Розпорядження Голови Хмельницької ОДА від 27.11.2018 року, на погашення заборгованості працівникам ЦРЛ виділено найбільшу суму в області у 10 млн. 877 тис. грн

 

Врам Мовсісян та Микола Дячук у своєму зверненні вибачились перед присутніми за те, що виникла така ситуація та запевнили, що заборгованість буде погашено у найближчі 5-10 днів. Микола Дячук акцентував, що депутатами обласної ради та керівниками  Шепетівського району вжито всіх необхідних  заходів для вирішення даного питання та зазначив, що він сам особисто буде ініціювати засідання бюджетної комісії Хмельницької обласної ради.

 

Валентина Савчук пояснила, що адміністрація ЦРЛ опинилась перед нелегким вибором: або скоротити значну частину працівників, привівши їх чисельність до такої, яку повністю покривала б медична субвенція, або ж нікого не скорочувати, але тоді субвенції із держбюджету не вистачало б на виплату заробітної плати в повному обсязі. Після обговорень із колективом було вирішено притримуватись останнього варіанту, але це означало постійну роботу із вишукування додаткових коштів на покриття дефіциту фонду зарплати.

 

Вже у вівторок, 4 грудня, у Хмельницькому відбулося засідання обласної бюджетної комісії на якому затвердили  рішення про передачу коштів у районний бюджет.

 

О 15.00 год. засідання бюджетної комісії провели і у Шепетівській районній раді. Рішенням комісії було збільшено доходи та видатки з загального фонду районного бюджету на 11 млн. 666 тис. 900 грн.

Виділені кошти розділили між вузловою та Центральною районною лікарнею.

Шепетівськії ЦРЛ виділена сума в 10 млн 503 тис. 200 грн, а вузловій лікарні — 1млн 163 тис. 700 грн. Цих коштів вистачає на погашення заборгованості із заробітної плати по листопад включно.

 

Планується, що кошти в районі мають бути до кінця тижня.