Бережіть себе і будьте здоровими!
Квітень 11, 2019

Відбулася конференція-тренінг для лікарів Шепетівського ГО

10.04.2019 року з 12.00 до 15.00 в актовій залі водолікарні Шепетівської  ЦРЛ  відбулася конференція – тренінг  на тему: «Коморбідні стани у хворих на серцево-судинну патологію» для лікарів Шепетівського госпітального округу.

 

Для участі у конференції  були запрошені  лікарі ЗПСМ, лікарі кардіологи, терапевти, лікарі денних стаціонарів , лікарі ХОЦЕМД та МК та інші зацікавлені особи.

 

Після закінчення конференції учасники отримали сертифікати та паперовий варіант  тренінгу з основними клінічними прикладами та акцентами на терапії .

 

                                    Програма тренінгу 

1.Клінічні приклади пацієнтів з поєднанням гіпертонічної та/або ішемічної хвороб з метаболічним   синдромом та цукровим діабетом: що в першу чергу, а що в останню?

Доповідач: д.м.н, професор, завідувач кафедри терапії з курсом загальної практики і сімейної медицини ФПО ВНМУ ім. М.І. Пирогова  Осовська Наталія Юріївна.

 

2. Розбір пацієнтів з серцево-судинною патологією з та ураженням нирок. Доповідач: к.м.н., асистент кафедри  терапії  з курсом загальної практики і сімейної медицини ФПДО Вінницького НМУ ім. М.І.Пирогова  Щепіна Наталія Вадимівна.

 

3.Клінічні приклади пацієнтів з ураженням печінки, гіпертонічною/ішемічною хворобами та/або цукровим діабетом 2 типу.

Доповідач: к.м.н., доцент  кафедри терапії  з курсом загальної практики і сімейної медицини   ФПДО Вінницького НМУ ім. М.І.Пирогова  Юзвишина  Олена Володимирівна.

 

4.Тривожні розлади та депресії у пацієнтів з серцево – судинними захворюваннями.

Доповідач: д.м.н, професор, завідувач кафедри терапії з курсом загальної практики і сімейної медицини ФПО ВНМУ ім. М.І. Пирогова  Осовська Наталія Юріївна.