Бережіть себе і будьте здоровими!
Червень 14, 2019

У Шепетівській районній раді відбулися урочистості з нагоди святкування Дня медичного працівника

   12.06 2019 року, напередодні професійного свята працівників галузі охорони здоров’я, яке в Україні відзначається щорічно у третю неділю червня, у сесійній залі адмінбудівлі Шепетівської районної ради відбулися урочистості. 

 

     Це свято відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів та збереження здоров’я.

 

    Медиків привітали зі святом представники влади серед яких: Народний депутат України Роман Мацола,  депутати  обласної ради – Микола Дячук та Врам Мовсісян, голова районної ради Петро Дзяворук, голова райдержадміністрації Віталій Бузиль та міський голова Михайло Полодюк.

 

Народний депутат України Роман Мацола вручив Почесні Грамоти Верховної ради України кращим медичним колективам – Шепетівській ЦРЛ на чолі з головним  лікарем  Валентиною Савчук та Шепетівському Центру ПМСД – головний лікар Андрій Нечипорук.

 

    За багаторічну  сумлінну працю в закладах охорони здоров’я та високий професіоналізм у роботі, відзначили Грамотами районної ради та районної державної адміністрації ветеранів медичної служби – Вакалюка Віталія Миколайовича, Вакалюк Ніну Семенівну, Тростинського Рафаїла Францевича та Тростинську Євгену Юріївну.

 

     З нагоди Дня медичного працівника були відзначені Подяками районної ради та райдержадміністрації меценати медичних закладів району.

 

      Кращим структурним підрозділам медичних закладів і медичним працівникам присвоєно Почесні звання та вручено Дипломи і грошові винагороди:

 

«Краще відділення медичного закладу» – інфекційне відділення КНП «Шепетівська ЦРЛ» – завідувач Василик Галина Петрівна

«Кращий лікар» – Пацаранюк Валентина Станіславівна – лікар-терапевт консультативно-діагностичної поліклініки

«Краща сестра медична» – Бенещук Людмила Миколаївна – сестра медична кардіологічного кабінету консультативно-діагностичної поліклініки

«Краща молодша медична сестра» – Данюк Олена Володимирівна – молодша медична сестра-господиня хірургічного відділення

 

Також працівники медичної галузі були відзначені Грамотами Шепетівської районної ради та райдержадміністрації та  цінними подарунками:

 

Богачук Олександр Володимирович – лікар-анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Кондратюк Світлана Євгенівна – лікар-фтизіатр протитуберкульозного кабінету консультативно-діагностичної поліклініки

Обозінська Лариса Василівна – сестра медична старша травматологічного відділення

Підгурна Оксана Іванівна – сестра-господиня інфекційного відділення

 

    У своєму виступі Петро Дзяворук та Віталій Бузиль висловили вдячність кожному медпрацівнику за вірність благородному покликанню і обов’язку, побажали невичерпних життєвих сил та благополуччя.

 

    Михайло Полодюк зазначив, що медична галузь – одна із найважливіших у нашому житті. Від імені Шепетівської міської ради та її виконавчого комітету міський голова побажав всім медикам успіхів, наснаги, домашнього затишку та мирного неба над головою.

 

    Урочистий захід супроводжувала концертна програма, підготовлена працівниками районного будинку культури.