Бережіть себе і будьте здоровими!
Травень 30, 2019

У КНП «Шепетівська ЦРЛ» відбулися навчання-тренування з цивільного захисту та пожежної безпеки

Сьогодні, 30 травня 2019 року, у КНП «Шепетівська ЦРЛ» згідно графіку навчально-методичного центру цивільного захисту (далі ЦЗ) та безпеки життєдіяльності Хмельницької області та наказу начальника цивільного захисту – головного лікаря  Савчук В.М., під керівництвом фахівця з питань ЦЗ Самойловича О.І. відбулося спеціальне об’єктове навчання-тренування з ЦЗ та пожежної безпеки.

 

Метою  тренування було приведення в готовність працівниками лікарні  формування пожежогасіння, формувань евакуації до дій за призначенням і дії особового складу в ході ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій.

 

Практично навчалися і проводили тренування як користуватися засобами пожежогасіння:

 

-вогнегасниками вуглекислотними

-вогнегасниками порошковими

-пожежними комплектами

 

Навчалися діяти в трьох аспектах:

 

-тренування по умовному пожежогасінню в приміщеннях на базі хірургічного спеціалізованого відділення з використанням первинних засобів пожежогасіння та технічних засобів – пожежних кран-комплектів з пожежними рукавами

-евакуація хворих, важко хворих, медперсоналу із приміщень

-практичні навчання по пожежогасінню на території ЦРЛ із використанням первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників, кошми) та ін. засобів – піску, води.

 

Коли точно знаєш, як діяти, ніколи не виникає неприємних несподіванок. Тому під час навчального тренування всі учасники заходу діяли відповідно до плану, виконуючи всі вказівки фахівця з питань ЦЗ Олександра Самойловича.

 

Після завершення заходу було підбито підсумки, де відмітили оперативність, тактовність й рішучі дії керівництва та персоналу, а також недопущення паніки серед персоналу та відвідувачів.

 

Кожен із нас, незалежно від посади, у випадках аварій, катастроф і стихійного лиха повинен вміти організувати не лише свій захист, а й захист підлеглих, колег, своєї сім’ї, своїх близьких, рідних і надати допомогу потерпілим. У разі необхідності цих питань вимагає саме життя, наша дійсність.

О.Каленська