Бережіть себе і будьте здоровими!
Травень 10, 2024

У КНП «Шепетівська багатопорофільна лікарня» відзначили Міжнародний день медичної сестри

 

В Україні, щорічно 12 травня відзначають Міжнародний день медичної сестри. На передодні, 10 травня,  в актовій залі КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня»  приймали вітання з професійним  святом медичні сестри, ті люди, які за покликом душі і щирого серця обрали своєю професію служіння людям, самовіддані, милосердні професіонали.    Історія свята символічна для України, адже зараз під час війни українські медсестри виконують неймовірно важливу роботу. У зоні бойових дій вони рятують життя наших військових, а в інших містах нашої країни, забезпечують гідний рівень медичної допомоги.

Усіх медичних сестер нашого закладу урочисто привітали гості заходу заступник міського голови Галина БЕЗКОРОВАЙНА, заступник керівника «Епіцентр Агро» Лариса ТРАЧУК, які вручили грамоти медичним сестрам та цінні подарунки.

З вітальним словом до медичних сестер звернулася директор КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» Валентина САВЧУК, яка висловила слова подяки медичним сестрам та вручила грамоти відповідно до Наказу КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня».

Від Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної військової адміністрації за багаторічну працю, чуйність та милосердя, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у надання медичної допомоги населенню області, активну громадську позицію та з нагоди святкування Всесвітнього дня медичних сестер нагороджено сестру медичну старшу педіатричного відділення КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» Тетяну ПОСТРИБАЙЛО та сестру медичну старшу консультативно-діагностичної поліклініки КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» Наталію ОКОРСЬКУ.

Бажаємо вам, дорогі медсестри, довгоочікуваного миру, міцного здоров’я, успіхів у вашій нелегкій, але такій важливій професії. Нехай ваші добрі серця завжди будуть наповнені радістю, щастям і любов’ю. Хай усе добро, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом вас! Щастя Вам і добра!