Бережіть себе і будьте здоровими!
Червень 26, 2019

Тренування з пожежної безпеки у відділенні відновного лікування КНП «Шепетівська ЦРЛ»

Щорічно внаслідок надзвичайних ситуацій гине та страждає значна кількість людей. На руїни та попіл перетворюються цінності та майно. Якщо виникла пожежа – рахунок часу іде на секунди. Пожежна безпека у відділеннях лікарні – це актуальна і важлива справа, яка вимагає до себе великої уваги.

 

Відповідно до Плану проведення пожежно-тактичного навчання з особовим складом чергових караулів 21 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області на території КПН «Шепетівська ЦРЛ», з метою забезпечення надійного протипожежного захисту та пожежної безпеки, а також пожежно-профілактичної роботи, відпрацювання порядку дій під час пожежі  у відділенні відновного лікування сьогодні відбулися практичні навчання щодо  типів надзвичайних ситуацій, основних вимог та правил пожежної безпеки на робочому місці. Йшлося й про види вогнегасників та правила їх експлуатації.

 

На практиці були відпрацьовані дії у випадку виникнення пожежі на конкретному об’єкті, а саме: умовне знеструмлення приміщень, евакуація умовно потерпілих, а також швидка ліквідація пожежі.