Бережіть себе і будьте здоровими!
Січень 23, 2017

Підсумки 2016-го «Є позитивні зрушення»

20.01.2017 року медичні заклади Шепетівщини звітували на колегії Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА «Про підсумки роботи за 2016 рік».

Завдяки вагомій підтримці Народного депутата України Романа Мацоли, керівників міської і районної рад, райдержадміністрації, депутатів, благодійників, спонсорів торік досягнуто позитивних зрушень у роботі закладів охорони здоров’я краю.

На початку попереднього року адміністрацією Шепетівської ЦРЛ розроблено комплексний план щодо поліпшення надання медичних послуг, здійснення капітального ремонту відділень, виконання заходів щодо енергозбереження, а головне запрошено до співпраці меценатів, благодійників. Ми заручились підтримкою місцевої влади. Завдяки спільним зусиллям торік вдалося залучити для розвитку медицини найбільшу суму коштів за останні роки. Загалом на потреби ЦРЛ додатково надійшло 9,5 млн. грн., позабюджетних коштів.

Так, упродовж 2016 року у Шепетівській ЦРЛ було проведено реконструкцію та капітальний ремонт палат та санвузла хірургічного відділення, капітальний ремонт боксованої половини інфекційного відділення та гематологічного відділу клініко-діагностичної лабораторії, покрівлі гаражів, виконувалися поточні ремонти відділень. Також проводили утеплення дахів та фасадів корпусів, заміну вікон і дверей, закупили лікувальне та діагностичне обладнання, меблі, м’який інвентар.

Наразі закінчується виконання робіт з утеплення фасаду та заміни даху корпусу дитячого відділення з дитячою поліклінікою. Дані роботи виконуються завдяки виділеним коштам з Державного фонду регіонального розвитку (близько 2,5 млн. гри.), з районного бюджету (близько 500 тис. грн.) та коштам, що були виділені за сприяння народного депутата України Романа Мацоли. А це ще понад 5 млн. грн.

За рахунок залучених коштів вдалося закупити сучасне обладнання, витратні матеріали, запроваджено нові методики лікування, зокрема використання лапароскопічної стійки при різних видах хірургічних втручань. У ЦРЛ нині працюють над тим, аби впровадити ендопротезування кульшових суглобів.

Придбано різного обладнання на суму 1 753 тис. грн.

Отож, адміністрація Шепетівської ЦРЛ та всі медичні працівники висловлюють слова щирої вдячності народному депутату України Роману Мацолі, голові Шепетівської районної ради Петру Дзяворуку та усім депутатам районної ради, першому заступнику голови районної державної адміністрації Віталію Янушевському.

А ще хочемо особливо подякувати міському голові Михайлу Полодюку, депутатам міської ради, які впродовж попереднього року переймалися проблемами медичної галузі. Адже вперше за 20 років на потреби медичних закладів з міського бюджету виділено 3 860 тис. грн.

За систематичну та вагому підтримку ми також щиро вдячні депутатам обласної ради Андрію Гордійчуку, Миколі Дячуку, Враму Мовсісяну, Тетяні Василик та керівникам державних та приватних підприємств міста і району, приватним підприємцям.

За дорученням медичних працівників,
головний лікар Шепетівської ЦРЛ
Валентина САВЧУК.