Бережіть себе і будьте здоровими!
Лютий 19, 2024

Оперативна інформація щодо захворюваності на грип, ГРВІ і COVID-19 по стаціонару КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня»

 

За минулий тиждень, з 12 по 16 лютого 2024 року , спостерігається зменшення кількості хворих на грип, ГРВІ, covid-19 та пневмонії в нашому закладі.

 

На ранок 19 лютого  на стаціонарному лікуванні у терапевтичному відділенні перебуває  54 хворих, у  інфекційному – 25 хворих, в педіатричному – 23. З них –  8 хворих на грип, 3 хворих з covid-19 та 13 – пневмонії.

 

Для порівняння, 12 лютого на стаціонарному лікуванні у Шепетівській багатопрофільній лікарні перебувало  64 хворих у терапевтичному відділенні, 31 хворий у інфекційному відділенні та 25 – у дитячому. З них: 14 хворих на грип, 3 хворих з діагнозом  covid-19 та 33 – пневмонії.

 

Протягом минулого тижня мали випадки важких ускладнень грипу – енцефаліт та важкі пневмонії, які потребували лікування у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії.

 

Грип – це високоінфекційне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Тому за перших симптомів звертайтеся до лікаря, адже самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.