Бережіть себе і будьте здоровими!
Серпень 30, 2019

КНП «Шепетівська ЦРЛ» отримала нове обладнання

Протягом останніх 2-ох місяців 2019 року  КНП «Шепетівська центральна районна лікарня» отримала нове сучасне медичне обладнання, а саме:

 

За кошти державного та районного бюджету на загальну суму 1086 тис грн. закуплено:

 

– Апарат штучної вентиляції легень – встановлено у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії

 

– Два холтери  ЕКГ і АТ SDMS PRO 1+1 –для кардіологічного відділення та для кардіологічного кабінету консультативно-діагностичної поліклініки ЦРЛ.

 

Дослідження такими апаратами полягає в безперервній реєстрації електрокардіограми та артеріального тиску  протягом 24 і більше годин (48, 72 години, іноді до 7 діб). Запис ЕКГ здійснюється за допомогою спеціального портативного апарату – рекордера (реєстратора), який пацієнт носить із собою (на ремені через плече або на поясі). Дає можливість виявити порушення в роботі серця та коливання АТ, навіть якщо вони трапляються дуже рідко.

 

 

Набір ректосигмоскопа для  хірургічного кабінету консультативно-діагностичної поліклініки ЦРЛ

 

Даний апарат застосовується в медицині для огляду слизової оболонки прямої і сигмоподібної кишки – ректороманоскопії. Ректоскоп дозволяє виявити рубцеві звуження, пухлини, виразки, при необхідності взяти шматочок тканини для гістологічного дослідження (біопсія) та  видалити поліпи прямої кишки.

 

– Напівавтоматичний 4-канальний коагулометр відтепер працює у клініко-діагностичній лабораторії консультативно-діагностичної поліклініки ЦРЛ.

 

Це пристрій, призначений для вимірювання повного та фундаментального кола досліджень системи згортання крові із застосуванням різних комбінацій форм подання результатів.

 

 

Персональні комп’ютери у кількості  21 шт. закуплені  та передані для користування  у відділення ЦРЛ.

 

– Принтери (3 в 1) у кількості 21 шт.

 

 

За кошти обласного бюджету за сприянням депутатів Хмельницької обласної ради придбано обладнання  на суму 877502 грн.:

 

Мобільна рентген система IMAX 101 придбана для роботи у рентгенодіагностичному відділенні ЦРЛ.

 

 

Апарат штучної вентиляції легень- встановлений в операційній хірургічного відділення 

 

 

 

З районного бюджету:

 

– Шприцевий інфузійний  дозатор (інфузомат)  — для інфекційного відділення .

 

Це електричний прилад, що вводить з певною швидкістю рідину, що міститься у встановленому у нього шприці.

 

 

 

За кошти міського бюджету на загальну суму 37500 грн.  закуплено:

 

– Крісло отоларингологічне для сеціалізованого хірургічного відділення

 

 

 – Обладнання для урологічного відділення

 

 

За благодійні кошти :

 

– Лампа операційна LEDL260 придбана та  встановлена в операційній відділення невідкладної медичної допомоги.

 

 Використовується для освітлення робочого поля та створення безтіньового ефекту в робочому полі лікаря під час операцій та  при діагностичних медичних дослідженнях.

 

 

«Забезпечення сучасним обладнанням та інвентарем – це велика підмога для лікарні, яка цілодобово надає невідкладну допомогу мешканцям Шепетівщини і уже скоро, відповідно до реформуванням медицини вторинної ланки, обслуговуватиме Шепетівський Госпітальний округ.

З використанням придбаного медичного обладнання покращилася організація та якість обстеження та лікування хворих»- коментує головний лікар ЦРЛ Валентина Савчук.

 

Зі слів завідувача відділення анестезіології та інтенсивної терапії Валерія Сивоконюка: 

«Оновлення обладнання у відділенні проводилося останній раз у 2009 році, тому гостро постало питання по придбанню більш сучасних апаратів для распіраторної підтримки. Дякуючи допомозі Народного депутата Романа Мацоли, депутатів обласної, районної та міської ради, керівників району та міста протягом року у відділення придбано та запущено у роботу апарати ШВЛ «Блізар» українського виробництва  та «S1600» китайського виробництва, які показали себе в роботі досить позитивно, прості та надійні.

Також придбано монітор пацієнта та пульсоксиметр. З придбанням апарату «Стимуплекс» почала проводитися регіональна анестезія на верхніх кінцівках, що відповідає рівню сучасних клінік України та Європи

 

«Протягом останніх декількох років я та члени моєї сімї неодноразово лікувалися у Шепетівській ЦРЛ. Хочу відмітити, що вигляд лікарні став більш сучасним: доглянута територія, у багатьох відділеннях проведені капітальні ремонти, придбано нове сучасне обладнання. Чуйне відношення медичного персоналу . Все це сприяє швидкому одужанню хворих»- коментує Людмила Колесник