Бережіть себе і будьте здоровими!
Квітень 23, 2024

КНП “ШЕПЕТІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ” ПРОДОВЖУЄ ВДОСКОНАЛЮВАТИ СВОЇ ЗНАННЯ

 

15-16 квітня у м. Києві відбувся семінар за спільним проектом МОЗ та ВООЗ HeRAMS, що обумовлює систему моніторингу доступності ресурсів і послуг охорони здоров’я. Існує 6 основних принципів моніторингу: вичерпний; динамічний; достатній для дій; авторитетний; заснований на співробітництві; стандартизований. Проект перебуває в закритому стані. Наразі жодна людина без доступу конкретно до проекту України його не бачить, опитувальник організовано так, щоб не повторювати дані, що збираються в ЕСОЗ. За прогрес та якість збору даних відповідальні особи, визначені Департаментами охорони здоров’я в областях та м.Київ.

В заході приймали участь представники медичних закладів та установ зі всієї України, від Хмельницької області брали участь міста: Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Шепетівка, а саме, статистик медичний інформаційно-аналітичного відділу КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» Антоніна АНДРІЙЧУК.

Темою для обговорення була доцільність своєчасного оновлення даних для швидкого реагування у випадку надзвичайних ситуацій. Метою даного заходу було надати особам, які приймають рішення, та суб’єктам сектору охорони здоров’я важливу та актуальну інформацію про:

– виявлення основних перешкод для надання послуг;

– вибір відповідних варіантів реагування;

– цілісна міжгалузева картина потреб і пріоритетів;

– скоординована розробка, планування та моніторинг оперативного реагування;

– стандартизація та співробітництво.

Дякуємо організаторам заходу за чудову атмосферу, за приємні емоції, за можливість поспілкуватись з колегами з інших областей України.